Szklarmix Oferta – Szkło drukowane, lacobel

Zakład Szklarski SZKLARMIX posiada bardzo szeroką ofertę. Zajmujemy się tworzeniem własnych produktów jak szkło lacobel czy szkło kominkowe, a także wykonywaniem usług z nimi związanych jak szkło drukowane.

Każda usługa jest dopasowana do potrzeb konkretnego klienta i jego zamówienia. Działamy na terenie Bydgoszczy i okolic, a nawet docieramy w najdalsze zakątki Polski na życzenie zleceniodawcy.

Nasza oferta obejmuje:

Lustra

Fazowanie oraz szlifowanie szkła i luster

Szyby zespolone – produkcja

Wiercenie otworów różnych rozmiarów

Produkcja gablot, regałów oraz innych projektów

Szklenie obiektów przemysłowych

Szklenie okien i drzwi

Sklejanie akwariów i terrariów


Nie znalazłeś interesującej rzeczy w naszej ofercie? Zadzwoń do nas! Realizujemy indywidualne pomysły klientów.

Wszystkie pytania oraz zamówienia przyjmujemy drogą mailową, telefoniczną, lub w osobiście w siedzibie firmy.

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji.


lustra kryształowe na wymiar, lustra łazienkowe na wymiar, lustra fazowane, montaż luster, lustra weneckie, lustra kolorowe, przycinanie luster, szkło o grubości od 2 do 20mm na wymiar, każdy rodzaj szkła, szkło lacomat, szkło antyrefleksyjne, szlifowanie i polerowanie szkła, szkło hartowane, szkło kominkowe, szkło żaroodporne, szyby do okien plastikowych PCV, szyby do kabin prysznicowych, szyby do balustrad, szyby wystawowe, szyby ognioodporne, szyby antywłamaniowe, szyby kolorowe, szyby laminowane, szkło lakierowane (lacobel) w różnych kolorach, szkło kuloodporne, wiercenie otworów w szkle, drukowanie na szkle, piaskowanie szkła, produkcja szyb zespolonych, montaż szyb zespolonych, półki szklane, szklenie okien, drzwi, witryn, panele dekoracyjne, panele dekoracyjne z grafiką, gabloty szklane, akwaria, terraria, uszczelnianie akwariów, całodobowe pogotowie szklarskie