Szklarmix Oferta: szkło Lacobel i drukowane – Bydgoszcz

Zakład szklarski SZKLARMIX z Bydgoszczy posiada bardzo szeroką ofertę. Zajmujemy się tworzeniem własnych produktów jak szkło Lacobel, czy szkło kominkowe, a także wykonywaniem usług z nimi związanych jak szkło drukowane.

Szkło Lacobel to przezroczyste szkło typu float, które jest barwione z jednej strony, zachowując przy tym swoją przezroczystość.. Szkło Lacobel jest dość niebywale popularnym i tym samym często wykorzystywanym rozwiązaniem w obecnie panujących trendach architektonicznych. Jako szkło dekoracyjne, poprzez swoje właściwości jest świetnym dopełnieniem każdego wnętrza nadając mu nowoczesnego i przejrzystego wyglądu.

Szkło Lacobel to trwałe szkło, które przez długi czas zachowa swój wygląd i jest świetnym sposobem na dodanie koloru danej posesji oraz wnętrzu. Co ważne, szkło Lacobel jest również wykonane w sposób przyjazny dla środowiska.

Szkło Lacobel to idealny wybór do umeblowania i nadania stylowego wyglądu: szklanym ścianom, szklanym stołem, szklanym półkom, szklanym szafkom i szklanym panelom kuchennym – kolory są jednolite i spójne; a szkło dobrze przylega.

Chociaż szkło Lacobel to nie szkło hartowane, można podkleić go atestowaną folią bezpieczną, która zapobiega nadmiernym obrażeniom w przypadku przypadkowego stłuczenia szkła. Dzięki temu szkło Lacobel pozostaje na swoim miejscu, dopóki nie zostanie zamówiony zamiennik. Atestowana folia bezpieczna do szkła stosowana w naszym zakładzie szklarskim zabezpiecza i wzmacnia szkło niehartowane, dając bezpieczeństwo użytkowania naszym klientom.

Szkło Lacobel może pozwolić wykonać fantastyczne, lustrzane okładziny ścienne; pokryte drzwiami i ścianami ze szkła, aby rozjaśnić wnętrze. Szkło Lacobel zapewnia również poczucie otwartości, połysku i stylu, który maksymalizuje poczucie przestrzeni.

Dostarczane przez nasz zakład szklarski z Bydgoszczy, szkło Lacobel ma nieograniczone zastosowania: można nim ozdobić hotele, sklepy, biura czy prysznice. Należy jednak zaznaczyć, że szkło Lacobel nie nadaje się do zastosowań zewnętrznych.

Każda usługa jest dopasowana do potrzeb konkretnego klienta i jego zamówienia. Działamy na terenie Bydgoszczy i okolic, a nawet docieramy w najdalsze zakątki Polski na życzenie zleceniodawcy.

Lustro na wymiar – Bydgoszcz

Fazowanie oraz szlifowanie szkła i luster

Szyby zespolone – produkcja

Wiercenie otworów różnych rozmiarów

Bydgoszcz – kabina prysznicowa, ścianka prysznicowa walk-in na wymiar

Szklenie obiektów przemysłowych

Szklenie okien i drzwi

Sklejanie akwariów i terrariów

Nie znalazłeś interesującej rzeczy w naszej ofercie? Zadzwoń do nas! Realizujemy indywidualne pomysły klientów.

Wszystkie pytania oraz zamówienia przyjmujemy drogą mailową, telefoniczną, lub w osobiście w siedzibie firmy.

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji.

lustra kryształowe na wymiar, lustra łazienkowe na wymiar, lustra fazowane, montaż luster, lustra weneckie, lustra kolorowe, przycinanie luster, szkło o grubości od 2 do 20mm na wymiar, każdy rodzaj szkła, szkło lacomat, szkło antyrefleksyjne, szlifowanie i polerowanie szkła, szkło hartowane, szkło kominkowe, szkło żaroodporne, szyby do okien plastikowych PCV, szyby do kabin prysznicowych, szyby do balustrad, szyby wystawowe, szyby ognioodporne, szyby antywłamaniowe, szyby kolorowe, szyby laminowane, szkło lakierowane (lacobel) w różnych kolorach, szkło kuloodporne, wiercenie otworów w szkle, drukowanie na szkle, piaskowanie szkła, produkcja szyb zespolonych, montaż szyb zespolonych, półki szklane, szklenie okien, drzwi, witryn, panele dekoracyjne, panele dekoracyjne z grafiką, gabloty szklane, akwaria, terraria, uszczelnianie akwariów, całodobowe pogotowie szklarskie