< Powrót do oferty

Szklarmix Szklenie okien i drzwi

Nasz firma wykonuje szklenie okien i drzwi metalowych, drewnianych i plastikowych. Szkło, które wykorzystujemy jest w pełni bezpieczne i antywłamaniowe.

Szklane drzwi są połączeniem tradycji z nowoczesnością, dodają wnętrzu lekkości – lepiej doświetlając wnętrze pomieszczenia. Mimo, że szkło uważane jest za kruchy materiał to szklane drzwi są bardzo trwałe i bezpieczne. W przypadku rozbicia zachowują się podobnie jak szkło szyby samochodowej – kruszą się w całości na drobne nieostre kawałki.

Przed montażem drzwi zapewniamy pomiar wnęki, doradztwo oraz stworzenie indywidualnego projektu. Drzwi szklane montujemy za pomocą zawiasów bocznych: bezpośrednio do ściany lub do sufitu czy podłogi za pomocą zawiasów góra/dół.

W ofercie posiadamy również wysokiej jakości szyby do okien plastikowych PCV. Użytkownicy chwalą sobie ich energooszczędność. Aluminium czy PCV jest wysoce szczelne, dzięki czemu utrzymuję temperaturę w domu.

Z roku na rok staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klienta i poszerzamy swój asortyment. Jako firma posiadamy w sprzedaży również szkło do kabin prysznicowych z możliwością zdobienia na indywidualne życzenie. Nasz szklarz posiada pełen wachlarz umiejętności, dlatego każdy znajdzie model i wzór odpowiedni dla siebie.