< Powrót do oferty

Szklarmix Lustro na wymiar – Bydgoszcz

Na dostarczane przez nasz zakład szklarski z Bydgoszczy produkty przypada między innymi lustro na wymiar różnej grubości. Oferujemy lustro fazowane lub lustro z krawędzią szlifowaną docięte na dowolny wymiar, które wyróżniają się niepowtarzalną impresją rozszczepienia światła, dzięki zastosowaniu techniki załamywania krawędzi. Fazowanie szkła ma na celu podniesienie atrybutów estetycznych lustra w każdym wnętrzu. Każde lustro na wymiar poprzez niepowtarzalny kształt stanowi składową aranżacji całego wnętrza i tym samym jego dopełnienie.

Proponowane przez nasz zakład szklarski z Bydgoszczy, lustra łazienkowe są odporne na korozję i wilgoć panującą w łazienkach. Cięcie oraz obróbka krawędzi szkła wykonywana jest za pomocą wysokiej jakości urządzeń i maszyn szklarskich , co jest gwarancją tego, że każde lustro na wymiar będzie posiadało idealnie gładką powierzchnię szlifowanych krawędzi. Dzięki zdobytemu doświadczeniu nasz zakład szklarski z Bydgoszczy, zapewnia staranny i precyzyjny montaż luster. Montaż przeprowadzamy stosując tylko markowe i trwałe kleje lub taśmy do luster. Produkty wysokiej jakości dają pewność, że dostarczone lustro na wymiar nie spadnie, ani się nie osunie.

W naszej ofercie zakład szklarski z Bydgoszczy znajdą Państwo klasyczne lustro srebrne, jak również lustro złote, lustro miedziane, lustro brązowe, lustro grafitowe, lustro postarzane oraz lustro weneckie.

Szkło jest materiałem o wyjątkowych właściwościach i różnorakim zastosowaniu. W naszej ofercie posiadamy również lustra weneckie. Jest to odmiana szkła, które odbija część światła, a część pochłania stanowiąc z jednej strony szybę, a z drugiej lustro. Świetnie sprawdzą się zamontowane w drzwiach wejściowych. Dzięki nim możemy dowiedzieć się kto stoi przed naszymi drzwiami.