< Powrót do oferty

Szklarmix Lustra

W naszej ofercie posiadamy lustra o różnej grubości. Oferujemy lustra fazowane, lustra na wymiar, które wyróżniają się niepowtarzalną impresją rozszczepienia światła, dzięki zastosowaniu techniki załamywania krawędzi. Fazowanie szkła ma na celu podniesienie atrybutów estetycznych lustra w każdym wnętrzu. Niepowtarzalny kształt luster stanowi składową aranżacji całego wnętrza.

Proponowane przez nas lustra łazienkowe są całkowicie odporne na korozję i wilgoć panującą w łazienkach. Cięcie luster na wymiar wykonywane jest za pomocą cyfrowej obróbki szkła, która gwarantuje idealnie gładką powierzchnię szlifowanych krawędzi. Dzięki zdobytemu doświadczeniu zapewniamy staranny i precyzyjny montaż luster. Montaż przeprowadzamy stosując tylko markowe i trwałe kleje lub taśmy do luster. Produkty wysokiej jakości dają pewność, że lustro nie spadnie, ani się nie osunie.

Szkło jest materiałem o wyjątkowych właściwościach i różnorakim zastosowaniu. W naszej ofercie posiadamy również lustra weneckie. Jest to odmiana szkła, które odbija część światła, a część pochłania stanowiąc z jednej strony szybę, a z drugiej lustro. Świetnie sprawdza się zamontowane w drzwiach wejściowych. Dzięki nim możemy dowiedzieć się kto stoi przed naszymi drzwiami. Dla wzmocnienia efektu lustra – szybę można przyciemnić.