< Powrót do oferty

Szklarmix Produkcja gablot, regałów oraz innych projektów

W szerokim wachlarzu usług posiadamy szyby drukowane. Drukowanie na szkle jest jedną z metod utrwalenia grafiki. Wzory drukujemy bezpośrednio na pojedynczym szkle, które może być różnej wielkości i grubości. Komputerowa obróbka szkła może zostać dodatkowo utrwalona poprzez hartowanie powierzchni w wysokiej temperaturze.

Ta nowoczesna technologia gwarantuje wysoką jakość i długotrwałość grafiki. Dzięki temu tak zdobiony szklany element możemy zamieścić nawet w kuchni czy łazience i bez większego problemu przymocować w dowolny sposób za pomocą okuć punktowych lub kleju silikonowego.

W ofercie znajdą Państwo również panele szklane do kuchni. Idealnie zastępują one miejsce klasycznych płytek, sprawiając, że każde wnętrze nabiera bardzo indywidualnego charakteru.

Posiadamy również gabloty szklane, do których wykonania preferujemy szkło Lacomat, które jest wyjątkowo oryginalne i łatwo wkomponować je w każdą dekorację. Lacomat składa się z tafli przeźroczystego szkła z jednej strony pokrytego lakierem, tworząc regularną i gładką powierzchnię. Jest świetnym substytutem szkła konwencjonalnego ze względu na swoją trwałość.

Lacomat jest odporny na zaplamienia, porysowania, oraz środki chemiczne z alkoholem, dlatego może być stosowany w kuchni, łazience, na szklanych drzwiach i nowoczesnych meblach. Dodatkowo na szkle lacomat nie pozostają odciski palców, co jest wygodne podczas codziennego użytku.